اولین مرکز تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه در تهران و مشهد

اولین مرکز تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه
در تهران و مشهد

بلفاروپلاستی در کلینیک آفتابگردان شعبه تهران و مشهد

بلفاروپلاستی یکی از محبوب ترین روشهای جراحی زیبایی چشم است که به منظور بهبود ظاهر چشم ها که در زیبایی چهره خیلی موثر هستند و حذف علائم پیری، چین و چروک، پف و خستگی اطراف چشم انجام می شود.

این جراحی برای بیمارانی که با چالشهایی مانند کیسه های زیر چشم، خطوط و چینهای اطراف چشم و همچنین تاریکی زیر چشم روبرو هستند توصیه می شود. هدف از بلفاروپلاستی بهبود ظاهر چشم ها و حذف علائم خستگی، پف، پیری و بیماری های مربوط به چشم است.

یکی از مزایای این جراحی زیبایی این است که نتایج آن دائمی هستند و برای بسیاری از بیماران روشی موثر و قابل اعتماد برای بهبود ظاهر چشم ها است. همچنین بلفاروپلاستی به صورت تکراری انجام نمی شود و بیماران می توانند به شکلی دائمی از نتایج آن بهره مند شوند.

در کل بلفاروپلاستی یک روش جراحی زیبایی پرطرفدار است که به منظور بهبود ظاهر چشم ها و حذف علائم پیری و خستگی اطراف چشم انجام می شود. اگر شما یا عزیزانی از علائمی مانند کیسه های زیر چشم، خطوط  اطراف چشم و همچنین تاریکی زیر چشم رنج می برید بلفاروپلاستی میتواند راه موثر و قابل اعتماد باشد.

در این روش جراح با برش های کوچکی که در اطراف چشم ایجاد میکند باعث حذف بافتهای پوستی اضافی کیسه های چشم و پوفی چشم می شود. این جراحی زیبایی به دلیل اینکه باعث بهبود ظاهر چشمها و افزایش جوانی و جذابیت صورت میشود جزء محبوب ترین روشهای جراحی زیبایی شده است،

بلفاروپلاستی میتواند در دو نوع جراحی بالا و پایین چشم انجام شود. در جراحی بالای چشم برشی روی خط چشم انجام میشود و بافتهای پوستی اضافی و پوفی چشم حذف می شوند. در جراحی پایین چشم، برشی زیر چشم ایجاد میشود و بافتهای پوستی اطراف چشم حذف میشوند با انجام این جراحی زیبایی، علائم پیری، خستگی و کیسه های زیر چشم برطرف شده و چشم ها جوانتر و تازه تر به نظر میرسند.

مزایای بلفاروپلاستی شامل بهبود ظاهر چشمها، افزایش جوانی و جذابیت صورت، حذف علائم پیری و خستگی و بهبود کیفیت بینایی است. با این حال، برای انجام این جراحی زیبایی باید به یک کلینیک جراحی پلاستیک مجرب و متخصص مراجعه کنید و به خوبی با این جراحی و مراحل پس از آن آگاهی داشته باشید. همچنین باید به دقت و با توجه به شرایط خود تصمیم به انجام این جراحی زیبایی بگیرید.

کلینیک آفتابگردان با بهره مندی از متخصصین و روشهای روز دنیا، شما را در انجام عمل بلفاروپلاستی در کلینیک تهران و کلینیک مشهد راهنمایی خواهد کرد

برای مشاوره و ویزیت در کلینیک آفتابگردان جهت انجام بلفاروپلاستی در کلینیک های تهران و مشهد تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.