اولین مرکز تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه در تهران و مشهد

اولین مرکز تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه
در تهران و مشهد

به عنوان بخشی از یک روش جوان‌سازی واژن، برخی از زنان ترجیح می‌دهند پوست ناحیه بیکینی را روشن و درخشان کنند که به آن اجازه می‌دهد تا به طور منسجمتری با بافت پوست اطراف یکپارچه شود. پوست در ناحیه واژن به طور طبیعی به دلیل فعالیت های روزمره مانند پیاده روی، ورزش و مقاربت جنسی تیره‌تر می‌شود.

بسیاری از زنان از ظاهر طبیعی به خوبی لذت می‌برند، در حالی که برخی معتقدند رنگ پوست یکدست  و یکنواخت‌تر به زیبایی و جذابیت صمیمی فرد می‌افزاید. برای این بیماران،  کلینیک آفتابگردان فرآیند روشن کردن واژن را با لیزر  پیشنهاد می‌دهد تا به آن‌ها کمک کند به ایده‌آل های خود برسند.

این روش شامل ترکیب مجموعه‌ای از درمان‌های لیزر همراه با استفاده موضعی از روشن‌کننده‌های پوستی تجویزی است. روش روشن کردن واژن با لیزر در کلینیک آفتابگردان به دو روش درمانی است  تا  بهترین نتایج ممکن را به بیماران ارائه دهد.

در قسمت اول، درمان برای کمک به رفع نگرانی‌های مربوط به رنگدانه و جوان‌سازی پوست استفاده می‌شود که بی‌حس‌کننده‌های موضعی را می‌توان برای افزایش راحتی بیشتر بیمار استفاده کرد. بسته به میزان اهمیت رنگدانه، ممکن است دو تا سه درمان مورد نیاز باشد. برای سفید کردن واژن با لیزر، انرژی فوتون‌هایی که لیزر برای تبخیر لایه‌های تیره پوست ارسال می‌کند، بدون ایجاد خراش و آسیب به ساختار پوست انجام می‌شود. در این فرآیند سفید کردن با لیزر بر روی واژن،  پوست و اطراف واژن انجام می‌شود. تنها دلیل این تغییر، افزایش تولید کلاژن در پوست است. این فرآیند حدود 5 روز طول می‌کشد.

روشن کننده‌های موضعی پوست: پس از لیزر درمانی، روشن کننده‌های پوست به صورت موضعی استفاده می‌شوند و معمولاً به مدت دو ساعت روی پوست باقی می‌مانند.  پوست ناحیه واژن نسبت به سایر نقاط بدن حساس‌تر است و مطمئناً درمان‌های خانگی و دیگر درمان‌هایی وجود دارد که نه بی‌خطر هستند و نه توصیه می‌شوند.

روشن کردن واژن توسط لیزر یک روش درمانی سبک و غیر تهاجمی است که نیازی به زمان استراحت یا دوره نقاهت ندارد. این ناحیه ممکن است پس از درمان اندکی ناراحت کننده باشد، اما باید ظرف 24 ساعت به خودی خود به حالت عادی بازگردد.

لازم به ذکر است که روشن کردن واژن باید به درستی انجام شود، پس مطمئناً توصیه می‌شود که برای درمان به یک متخصص مجرب مراجعه کنید. پزشکان زن کلینیک آفتابگردان،  تجربه گسترده‌ای در زمینه روشن کردن واژن دارند و به طور معمول نتایج عالی را با درمان ایجاد می‌کنند.

اشتراک گذاری

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.