اولین مرکز تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه در تهران و مشهد

اولین مرکز تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه
در تهران و مشهد

راحتترین درمان فیستول

فیستول یکی از مشکلات شایع در سیستم گوارشی است که معمولاً نیاز به درمان دارد. درمان فیستول ها به دو دسته ی عملی و غیر عملی تقسیم میشود. در روشهای غیرعملی از روشهای دارویی و تغییرات در رژیم غذایی استفاده میشود. اما در بیشتر موارد استفاده از روش های عملی لازم است که در آنها فیستول به صورت جراحی درمان میشود. در روشهای جراحی از روشهای قدیمی مانند عمل باز و بسته و مارپیچی استفاده میشود.

اما با پیشرفت تکنولوژی در علم پزشکی، روشهای جدیدی برای درمان فیستول به کار گرفته میشود. یکی از این روشها استفاده از لیزر است. در این روش، با استفاده از یک پروب ویژه، فیستول بدون نیاز به برش با مواد تیز و بی حسی موضعی درمان میشود. با استفاده از این روش بیماران از درد و صدمات کمتری نسبت به روش های قدیمی برخوردار میشوند و زمان بازگشت به فعالیت های روزمره نیز کوتاه تر میشود.

مقایسه روش لیزر با روشهای قدیمی نشان میدهد که استفاده از لیزر برای درمان فیستول باعث کاهش درد و صدمات به بافت های پیرامونی فیستول، سرعت بیشتر در درمان و کوتاه شدن زمان بازگشت به فعالیت های روزمره میشود. بنابراین استفاده از روش لیزر برای درمان فیستول به عنوان یک روش موثر و پیشرفته مورد توجه پزشکان و بیماران قرار گرفته است.

 

برای درمان فیستول بیماران میتوانند به کلینیک های متخصص در این حوزه مراجعه کنند. در کلینیک آفتابگردان با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش های درمانی مدرن، بیماران در کوتاهترین زمان ممکن و با کیفیت بالا از درمان فیستول برخوردار خواهند بود، همچنین کلینیک آفتابگردان در شهرهای تهران و مشهد شعبه دارد.

از جمله روشهای پیشگیری میتوان به تغییرات در رژیم غذایی، مراقبت از بهداشت شخصی، از جمله شستشوی منظم و دقیق منطقه تحتانی و همچنین درمان به موقع بیماری هایی که میتوانند به فیستول منجر شوند اشاره کرد.

در نهایت برای پیشگیری و درمان فیستول بهتر است به مرکز تخصصی درمان فیستول مراجعه کرده و در صورت نیاز به درمان، از روشهای پیشرفته و مطمئن استفاده کنید. در کلینیک آفتابگردان پس از مشاوره توسط متخصصین با تجربه، با پیشرفته ترین دستگاه لیزر جهت درمان فیستول در کنار شما هستیم . همچنین بهتر است به سلامتی گوارشی خود توجه کافی داشته و از بروز مشکلات جدی جلوگیری کنید.

کلینیک آفتابگردان برای درمان فیستول با لیزر در مشهد و تهران شعبه دارد.

 

اشتراک گذاری

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.