اولین مرکز تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه در تهران و مشهد

اولین مرکز تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه
در تهران و مشهد

کانتورینگ، معنای جدیدی برای زیبایی

کانتورینگ یا زاویه سازی صورت با تزریق ژل یک روش غیرجراحی برای تغییر شکل و زیباسازی صورت است. با بالا رفتن سن و پیر شدن صورت از بین رفتن حجم در اثر جذب استخوان و آتروفی چربی باعث افت بافت صورت میشود. در این روش، با تزریق ژل به نواحی مختلف صورت، حجم از دست رفته جایگزین میشود و ساختاری زیبا و طبیعی برای صورت به وجود می آید، این روش تغییر فرم صورت با روشی مطمئن و ایمن است که در مدت زمان کوتاهی انجام میشود، اما نتایج منحصر به فرد و چشم گیری برای فرد ایجاد میکند بدون اینکه به گذراندن دوره نقاهت خاصی نیاز داشته باشد.

مزایای کانتورینگ صورت با تزریق ژل شامل بهبود زاویه فک و زاویه دار شدن آن حتی تا دم گوش، جوانسازی ناحیه اطراف فک، ماندگاری بالای ژل هیالورونیک اسید، عدم نیاز به جای بخیه و عوارض جراحی زیبایی فک، دوره نقاهت کوتاه، بی حسی موضعی در انجام عمل و عدم وجود عوارض بيهوشی مانند سردرد و سرگیجه هستند.

پیش از انجام کانتورینگ صورت با تزریق ژل باید به موارد زیر توجه شود:

مشاوره با پزشک مجرب و انتخاب کلینیک تخصصی در زمینه کانتورینگ صورت با تزریق ژل، قبل از اقدام به انجام این عمل بسیار مهم است. پزشک با بررسی وضعیت صورت و بررسی نواحی مورد نظر به شما راهنمایی لازم را خواهد داد.

تجویز داروهای خاص قبل از انجام کانتورینگ صورت با تزریق ژل، پزشک ممکن است برای شما داروهایی مانند ضد التهابی  قبل ازعمل تجویز کند.

توضیح حالتهای طبیعی صورت، پزشک با بررسی حالت طبیعی  صورت شما و معرفی حالتهای طبیعی آن به شما کمک خواهد کرد، تا بتوانید نتایج مطلوب و مطمئنی از این روش را درک کنید.

نحوه انجام کانتورینگ صورت با تزریق ژل به این شکل است که پس از تزریق ژل به نواحی مورد نظر پزشک، ژل را به طور یکنواخت و بهینه در نواحی مختلف صورت که از قبل تعیین شده پخش میکند. این عمل، تقریباً 30 تا 60 دقیقه به طول می انجامد و درد کمی دارد.

در بعضی موارد ممکن است پس از انجام کانتورینگ صورت با تزریق ژل، عوارضی مانند کبودی و تورم مقطعی در نواحی مختلف صورت شما به وجود آید که پس از مدتی خود به خود رفع خواهد شد.

در کل کانتورینگ صورت با تزریق ژل یک روش ایمن و مطمئن برای تغییر فرم و زیباسازی صورت است که نتایج طبیعی و دلخواه شما را به ارمغان میآورد.

با این حال قبل از اقدام به این روش، بهتر است با پزشکان متخصص در کلینیک آفتابگردان مشورت کنید و نکات و مواردی که باید پیش از انجام این عمل در نظر گرفته شوند را بدانید.

 

اشتراک گذاری

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.