اولین مرکز تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه در تهران و مشهد

اولین مرکز تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه
در تهران و مشهد

در شهرهای شمالی کشور همچون ساری، آمل، بابل، چالوس و رامسر کلینیک آفتابگردان با ارائه خدمات درمانی برای انواع بیماری های نشیمنگاهی و با استفاده از تکنولوژی‌ های پیشرفته همچون درمان هموروئید(بواسیر) با لیزر در مازندران، به بیماران با بیماری هموروئید، فیستول، شقاق و کیست مویی کمک کرده است. این کلینیک با تیم متخصص و با تجربه خود، به بیماران اعتماد و راهنمایی لازم را فراهم می ‌کند تا بهبودی بیشتری را تجربه کنند.

لیزر درمانی در مازندران برای هموروئید چگونه کار می‌کند؟

لیزر درمانی یک روش درمانی غیر جراحی است که برای درمان هموروئید و واریس ‌ها استفاده می‌شود. این روش از انرژی لیزر برای تاثیرگذاری بر رگها و عروق استفاده می‌کند، بدون اینکه بافت‌های اطراف را تخریب یا آسیب برساند. این روش می‌ تواند به عنوان یک روش کنترل شده و سالم، تورم خفیف و کمترین عارضه جانبی داشته باشد.

درمان هموروئید در مازندران

مزایای کلیدی و خطرات درمان هموروئید  با لیزر در مازندران

درمان هموروئید همانند درمان فیستول با لیزر، شامل مزایای کلیدی زیادی هست که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره خواهد شد:

 • این روش به صورت سرپایی و بدون بستری شدن در بیمارستان انجام می‌شود
 • همچنین پزشک متخصص می ‌تواند درمراحل حاد این بیماری از لیزر برای درمان بیماری وباسیر استفاده کند.
 • زمان استراحت درمان با لیزر در مقابل با جراحی معمولی بسیار کم است، به طوری ‌که اکثر بیماران می ‌توانند پس از یک روز استراحت دوباره به کار و زندگی عادی خود بر گردند.
 • لیزر در حین ایجاد برش، زخم را با حرارت بسیار زیاد و کنترل شده می سوزاند، بنابراین بیمار مانند سایر درمان‌ های هموروئید، مجبور نیست با خونریزی و احتمال عفونت مقابله کند.
 • احتمال کمتری برای ایجاد عوارض وجود دارد.
 • بستری شدن در بیمارستان پس از عمل، ضروری نیست.
 • اکثر بیماران بلافاصله پس از لیزر به خانه می روند و جهت درمان تنها به حداقل دارو برای کنترل درد نیاز دارند.
 • علاوه بر این، خطر عود مجدد هموروئید توسط لیزر اندک است و این به نوبه خود می‌ تواند، هزینه درمان را در مقایسه با سایر درمان‌ هایی که بیمار باید تکرار کند، کاهش دهد..

درمان هموروئید در مازندران

تجربه  نشان می ‌دهد که درمان هموروئید  با لیزر در مازندران به ویژه در مقایسه با سایر تکنیک های جراحی، یک روش بسیار ایمن و موثر است. با این حال خونریزی از کانال های لیزر ممکن است رخ دهد، اما هرگز خطرناک نیست و معمولاً با اعمال فشار ملایم می توان آن را متوقف کرد.

نتیجه گیری

با توجه به فاصله کم بین شهرهای شمالی ایران و تهران، بسیاری از بیماران از شهرهایی مانند ساری، بابل، آمل، چالوس و حتی رامسر برای درمان هموروئید (بواسیر) با استفاده از روش لیزر به کلینیک آفتابگردان مراجعه می ‌کنند. این کلینیک به دلیل ارائه روشی مطمئن و سریع برای درمان بیماری‌ ها، توانسته است رضایت بسیاری از بیماران را جلب کند. شما می‌توانید با کارشناسان و پزشکان مجموعه تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را در خصوص نوبت ‌دهی و ویزیت دریافت کنید و بهترین درمان را برای خودتان انتخاب کنید.

درمان هموروئید در مازندران

خدمات کلینیک آفتابگردان:

خدمات درمانی کلینیک آفتابگردان برای بیماران نشیمنگاهی با استفاده از روش لیزر، شامل درمان بیماری‌های زیر در شهرهای مازندران، ساری، بابل، آمل، چالوس، متل قو، محمود آباد و رامسر عبارتند از:

 1. درمان هموروئید با لیزر در مازندران
 2. درمان کیست مویی با لیزر در مازندران
 3. درمان فیستول با لیزر در مازندران
 4. درمان شقاق با لیزر در مازندران

این خدمات درمانی از طریق روش لیزر در کلینیک آفتابگردان برای بیماران نشیمنگاهی ارائه می‌شود.

اشتراک گذاری

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.